Jockum Nordström färglitografi
2013-07-17
195518
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Every neighbour is a customer",
signerad och numrerad Jockum 245/250, färglitografi, bladstorlek 61x84 cm