Madeleine Pyk färglitografi
2013-07-17
195510
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): "Restaurant La Campanette", signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, baldstorlek 64x49 cm, oramad