Lena Linderholm färglitografi
2013-07-17
195509
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): Blommor, signerad Lena A Linderholm, numrerad, färglitografi, bladstorlek 80x60 cm