Oljemålning 1800-tal
2013-07-17
195498
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Interiör med kvinnofigur, otydligt signerad 189?, olja på duk, 36x46 cm