Lindorm Liljefors oljemålning
2013-07-16
195492
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Landskap med rådjur, signerad och daterad Lindorm L -65, olja på pannå, 49x70 cm