Lalique Vas
2013-07-16
195442
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
Vas, Lalique, 1900-tal, Frankrike, glasmassa med reliefdekor av blad, signerad, höjd 14,5 cm