Johannes Ravn oljemålning
2013-07-15
195353
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAVN, Johannes (1922-1991): Storspov, signerad o daterad J. Ravn -64, olja på duk, 50x63 cm