Eldhundar
2013-07-15
195343
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ELDHUNDAR, 1 par, Olle Hermansson, Husqvarna 1960-tal, i form av hundar, gjutjärn, höjd 29 cm
Anfrätta, slitage