Bajonettparti
2013-07-15
195327
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BAJONETTER, 10 st, Sverige, Tyskland, Norge mm,
Skador, Lagningar, kompletteringar, omarbetade