Olof Arborelius oljemålning
2013-07-15
195323
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARBORELIUS, Olof (1842-1915): Sittande man vid fäbodstugan, monogramsignerad OA, olja på pannå, 22x18 cm
Ramen med pastellageskador