Bägare i silver Norge
2013-07-15
195318
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÄGARE, silver, Jörgen Jansen Greve, Bergen 1780-tal, på 3 kulfötter, höjd 4,5 cm
Bucklor, kulfötter med skador