Lennart Nyblom oljemålning
2013-07-14
195252
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
NYBLOM, Lennart (1872-1947): Villan, signerad L. Nyblom, olja på pannå, 40x50 cm