Ulf Malmgren oljemålning
2013-07-15
195231
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MALMGREN, Ulf (1937-2012): "The adoration of the Madonna", signerad och daterad U Malmgren 1982, olja på duk, 135x100 cm