Ulf Malmgren oljemålning
2013-07-15
195227
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MALMGREN, Ulf (1937-2012): ur Amsterdamsviten 1990-1995, "Cindy, nattens prinsessa/ Cindy Princess of the Night", signerad och daterad U Malmgren 1990-tal, olja på duk, 110x90 cm