Fåtölj 1930-40- tal
2013-07-13
195205
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, blå klädsel, 1930-40-tal
Proveniens: Gresums herrgård, Östergötland
Omklädd