Ulf Malmgren oljemålning
2013-07-14
195204
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MALMGREN, Ulf (1937-2012): ur Amsterdamsviten 1990-1995, "Nathalie", signerad och daterad U Malmgren 1990-tal, olja på duk, 61x45 cm