Ulf Malmgren oljemålning
2013-07-13
195193
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MALMGREN, Ulf (1937-2012): "I december", signerad och daterad U Malmgren 1987, olja på duk, 60x50 cm