Ulf Malmgren oljemålning
2013-07-14
195190
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MALMGREN, Ulf (1937-2012): ur Amsterdamsviten 1990-1995, "Rose Garden", signerad och daterad U Malmgren 1990-tal, olja på duk, 116x100 cm