Yrjö Edelmann litografi
2013-07-13
195169
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Papper mot svart bakgrund, signerad Y Edelmann, ea, färglitografi, bladmått 82x60 cm, oramad
Smärre kantskador