Broderier Kina
2013-07-13
195155
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRODERIER, 2 st, Kina, 1900-talets första hälft, figurscener, vardera 74x46 cm
Smärre fläckar och skador