Oljemålning
2013-07-13
195099
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Bro vid stadssilhuett i vinterskrud, olja på pannå, 49x69 cm