Skålfat Kina
2013-07-13
195095
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅLFAT, porslin, Kina, 1700-tal, underglasyr i blått, diameter 27 cm
Enstaka kantnagg