Tallrikar Kina
2013-07-13
195093
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 3 st, porslin, Kina, 1700-tal, famillerosefärger, diameter 23 cm
Smärre kantnagg