Einar Lynge-Ahlberg oljemålning
2013-09-14
195056
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): Mönster, signerad Lynge-A , olja på duk, 80x100 cm
Krackeleringar, ytmärken