Einar Lynge-Ahlberg oljemålning
2013-09-14
195049
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): Komposition, osignerad, olja på duk, 73x92 cm
repor, krackeleringar