750 SEK
1 000 SEK
URNYCKEL, guld, URNYCKLAR 2 st, delvis förgyllt, 1800-tal, ÖRSLEV, TANDPETARE, silver, DOSOR, 3 st, varav två med agat
195046
2013-07-19