Ramar 1800-talets andra hälft
2013-07-12
195013
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RAMAR, 2 st, 1800-talets andra hälft, krönta av kronor, bronserade, 83x60 (inkl krona)
Lösa delar medföljer, delar saknas, 0skador