Einar Lynge-Ahlberg oljemålning
2013-09-14
195008
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): Komposition, signerad atergo Lynge Ahlberg, olja på duk, 45x37 cm