Akvarell utsikt över Mopntone
2013-07-11
194977
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Sydländskt stadsmotiv, monogramsignerad och daterad E T, Montone 1890, akvarell, 43x30 cm