Evert Myhrman oljemålning
2013-07-11
194950
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MYHRMAN, Evert, (1907-83): Nakenmodell, signerad Myhrman, olja på duk, 64x54 cm
Repa