Skålar Kina
2013-07-11
194910
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅLAR, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, Qianlongs märke, dekor i emaljfärger med trädgrenar och fåglar, höjd 5, diameter 13 cm
Nagg