Ölgås Norge 1800-tal

Ölgås Norge 1800-tal
Ölgås Norge 1800-tal
Ölgås Norge 1800-tal
Ölgås Norge 1800-tal
Ölgås Norge 1800-tal
Ölgås Norge 1800-tal
Ölgås Norge 1800-tal
Ölgås Norge 1800-tal
Ölgås Norge 1800-tal
Ölgås Norge 1800-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÖLGÅS, Norge, daterad 1819, hänklar i form av hästhuvuden, polykromt bemålad, höjd 18, längd 32 cm

Lagningar

194893

2013-07-11