Nils Nilsson Skum blandteknik
2013-07-12
194885
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKUM, Nils Nilsson (1872-1951): Fjällandskap med renar, signerad och daterad N.N. Skum 1934 års bilder, blandteknik, 25,5x32,5 cm
Gulnad