Bror Ljunggren oljemålning
2013-07-12
194882
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUNGGREN, Bror (1884-1939): "Motive från Östra Grevie", signerad och daterad Bror Ljunggren 1929, olja på pannå, 21x27 cm