Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-09-02
194846
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Interiör med spelande man, monogramsignerad, olja på duk, 60x46 cm
Lagning