Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-09-02
194844
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Sommarlandskap med betande kor, bär signatur, daterad 1886, olja på duk, 46x36 cm