Olle Krantz oljemålning
2013-07-11
194830
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KRANTZ, Olle (1906-1999): Läsande dam, signerad Olle Krantz, olja på duk, 84x63 cm