K Ekdahl-Askim olja
2013-07-11
194829
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): Hus vid klippor - Västkusten, signerad K Ekdahl, olja på pannå, 49x60 cm