Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ORGEL, 1800-talets andra hälft, fanérad i björk, svarvade ben, höjd 80, 105x42 cm, nyckel finns
Funktioner ej prövade, fanérskador
194828
2013-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här