Jaon Sjösvärd oljemålning
2013-07-11
194813
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SJÖSVÄRD, John (1890-1958): "Fux på stranden", signerad och daterad -39, olja på pannå, 29x29 cm