Oidentifierad konstnär 1800-tal
2013-07-10
194785
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Barn porträtt, olja på duk, 23x17 cm
Dukskador, krackeleringar