Roland Svensson litografi
2013-07-10
194781
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SVENSSON, Roland (1910- 2003): "Kyrkviken", signerad Roland S., 104x310, färglitografi, 22x34 cm
Gulnader