Byrå sengustaviansk
2013-07-09
194766
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BYRÅ, 1800-tal, sengustaviansk, mahognyfanér, dekorlister av mässing, dragbeslag i form av lagerkransar, höjd ca 83, 87x42 cm
Slitage, renoverad, lösa dekorlister medföljer