Uno Vallman oljemålning
2013-09-18
194756
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
VALLMAN, Uno (1913-2004): Parkflanörer, signerad och daterad Uno Vallman 1946, olja på pannå, 45x53 cm