Jergill oljemålning
2013-07-09
194710
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JERGILL (1900-tal): Kvinna vid eldstaden, signerad Jergill, olja på duk, 65x54 cm