Lotteriaffisch
2013-07-09
194708
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
AFFISCH/LITOGRAFI, "Sv. musiker:förbundets-lotteri" signerad i trycket B Palme Stockholm, 1900-talets första hälft, bladmått 93x64 cm
Revor skador