Spelbord 1800-tal
2013-07-10
194706
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPELBORD, på pelarfot, Karl Johan, filtklädd skiva, fanérat i mahogny, fotavslut i form av lejonfötter, höjd 73, 83x83 cm
Sprickor, fanérskador