Jacob Silvén oljemålning
2013-07-09
194669
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SILVÉN, Jacob (1851-1924): Insjölandskap med eka, signerad, olja på duk, 43x69 cm