Olle Nordberg oljemålning
2013-07-08
194601
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): På gårdsplanen, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, 38x46 cm