Litografier 2 st
Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
1 800 SEK
Beschreibung
LITOGRAFIER, 2 st, ut mappen "Lito 30" 1945 1975,litografier tryckta från sten hos Rolf Jansson lito, signerade och numrerade 53/350, rammåt 43x5341x52 cm vardera
Bestående av , Sven Erixson: Skidutflykt, Stellan Mörner: Vision,
Zustandsbeschreibung
194598
2013-07-08